Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Termin: 6 czerwca 2023r., godz. 10.00-14.00

Miejsce: Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Toruniu przy ul. Poznańskiej 11/13 w Toruniu

Organizator: Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Toruniu

Partnerzy: Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Wojewódzki Urząd Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Torunia
Patronat medialny: Telewizja Polska S.A. Oddział w Bydgoszczy, Radio PIK S.A., Gazeta Pomorska ,
Sponsorzy: Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Firma ANIRO Sp. z o.o.; Cukiernia Franciszek Pokojski S.C.; Piekarnia Bartkowscy Sp.j.; Cukiernia Sowa Sp. z o.o.
Zasięg: regionalny

  • festiwal-zawodow

Wystawcy ok. 50 stoisk:

  • jednostki Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy m.in. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży oraz Ośrodek Szkolenia i Wychowania
    z Torunia,
  • instytucje rynku pracy tj. – WUP oraz Powiatowe Urzędy Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy,
  • liczne lokalne firmy i przedsiębiorstwa,
  • służby mundurowe – Policja, wojsko, Straż miejska, Służba Więzienna, Straż pożarna, leśnicy,
  • Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości z Torunia,
  • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Torunia,
  • Adresaci: uczniowie szkół ponadpodstawowych i podstawowych z miasta Torunia oraz terenu 4 powiatów toruńskiego, golubsko-dobrzyńskiego, chełmińskiego, wąbrzeskiego, osoby bezrobotne i poszukujące pracy oraz wszyscy inni zainteresowania odnalezieniem nowej ścieżki kariery zawodowej.

Festiwal Zawodów Targi Pracy w Toruniu to wydarzenie cykliczne realizowane od 2010 roku, wzbogacone w roku bieżącym o Festiwal Zawodów. Na Festiwalu Zawodów - Targi Pracy obecni będą regionalni pracodawcy zawodów niszowych (np. kominiarz, dekarz, szewc, piekarz itp.), mundurowych, medycznych ( np. pielęgniarka, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy) oraz zawodów przyszłości (np. automatyk, programista). Dzięki uprzejmości WORD-u w Toruniu będzie możliwość skorzystania z symulatora dachowania. Osoby zainteresowane będą mogły także wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy. Właściciele firm zatrudniających młodocianych pracowników będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych warsztatów E refundacja, poprowadzonych przez specjalistów z CEiPM w Toruniu.

W trakcie trwania Festiwalu, pracodawcy, młodzież oraz ich rodzice będą mogli zapoznać się nie tylko z ofertą i usługami świadczonymi dla uczestników OHP, ale również zobaczyć sprzęt i urządzenia potrzebne na danym stanowisku pracy oraz porozmawiać ze specjalistami rozwoju zawodowego i wychowawcami OHP. Przedsięwzięcie zostało zaplanowane z myślą o młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych, osobach poszukujących pracy i bezrobotnych oraz wszystkich innych zainteresowanych odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej z terenu pięciu powiatów m.in. Torunia, powiatu toruńskiego, wąbrzeskiego, golubsko-dobrzyńskiego.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych naszym wydarzeniem. Informacje można znaleźć na stronie Wojewódzkiej Komendy OHP http://www.kujawsko-pomorska.ohp.pl/ oraz w mediach społecznościowych na FB https://www.facebook.com/OHPKujawskoPomorskie/?locale=pl_PL i Instagramie: https://www.instagram.com/kujawsko_pomorska_wk_ohp/

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać za pośrednictwem poczty elektronicznej mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub telefonicznie : 56 654 70 68 wew. 247 lub 239 i 245 oraz kom. 696 402 640

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE