Plac Św. Katarzyny 8, 87-100 Toruń tel. 56-657-74-86, 535 430 957 metodycy@metodycy.torun.pl

Nasza misja: Kompleksowe wspomaganie szkół, placówek i nauczycieli w realizacji zadań edukacyjnych, opiekuńczych, organizacyjnych i wychowawczych wynikających z ich potrzeb.

Szanowni Państwo,

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza na spotkanie informacyjno-warsztatowe dla wnioskodawców Programu Erasmus+, Akcja 2 Partnerstwa Strategiczne w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe, Konkurs 2020.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 24 lutego 2020 w godz. 10:00-15:00 w Warszawie.

Spotkanie ma na celu przybliżenie zasad i wymogów programu Erasmus+ Akcja 2 Partnerstwa strategiczne w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe. Spotkanie w szczególności adresowane jest do organizacji, które chciałyby złożyć wniosek dotyczący różnych aspektów organizacji międzynarodowych, krajowych, regionalnych i sektorowych konkursów umiejętności zawodowych. Dodatkowo, przedstawimy zasady konkursu Euroskills oraz Worldskills, a także stan przygotowań polskiej reprezentacji do udziału w najbliższym konkursie Euroskills w Graz.

Na spotkanie zapraszamy organizacje aktywne w obszarze edukacji zawodowej, które:

  • chciałyby złożyć w konkursie 2020 wniosek o dofinansowanie projektu w Akcji 2 Partnerstwa strategiczne w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe, w szczególności dotyczący konkursów umiejętności zawodowych,
  • planują projekt wpisujący się w priorytety wyznaczone przez Komisję Europejską dla Akcji 2 na rok 2020 w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe.

Cele spotkania:

Celem spotkania jest wsparcie w procesie przygotowywania dobrego wniosku zgodnego z priorytetami Akcji 2 Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkolenia zawodowego.

Pobierz program w formacie PDF.

Informacje praktyczne:

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, budynek West Station,  Al. Jerozolimskie 142a (w sąsiedztwie  Dworca PKP Warszawa Zachodnia).

Rejestracja:

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu, ale zapewnia poczęstunek. Z jednej organizacji można zgłosić maksymalnie 2 osoby.

Rejestracja na spotkanie

Organizator

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Narodowa Agencja Programu Erasmus+

Kontakt

Iwona Fus – Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe

tel. 22 46 31 303, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Partnerstw strategicznych w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe

 

Instytucje, z którymi współpracujemy

partner partner partner partner partner partner partner partner partnerErasmus+EPALE